Lovin

108 articole despre lovin

Steaua a remizat cu Aversa Bucureşti

lovin
Campioana Romaniei, Steaua Bucureşti, a fost ţinută în şah de Aversa Bucureşti, într-o partidă amicală, disputată duminică pe terenul central din Ghencea, în vederea [..]

Steaua a inceput cu dreptul aventura europeana

lovin
Steaua si-a respectat statutul de favorita si a invins cu 1-0 pe Zaglebie Lubin in prima mansa a turului secund al Ligii Campionilor. Echipa antrenata de Gheorghe Hagi nu a excelat cu un joc foarte [..]

Rezervele Stelei 'respira'

lovin
Cantonamentele din Italia si din Cipru efectuate in aceasta iarna i-au evidentiat lui Oli faptul ca Steaua se poate baza doar pe titularii obisnuiti din mandatul lui Protasov. De ce? Intre primul 11 [..]

ND Gorica - Steaua 0-2

lovin
Steaua a început cu dreptul drumul său spre grupele Ligii Campionilor şi a învins la pas cu 2-0 în deplasare pe ND Gorica. Roş-albaştri au început partida de la Nova [..]

De ce nu trebuie sa ratezi BucharestGreen Sounds Festival. Ce nume sonore sunt pe afis!

lovin
Guano Apes, Fun Lovin' Criminals si Nouvelle Vague sunt doar trei dintre numele sonore care vor urca pe scena Festivalului BucharestGreen Sounds, care se desfasoara intre 21 si 23 august in Parcul Herastrau din Capitala. [..]
Alte informatii despre: festival herastrau , bucharestgreen sounds festival , guano apes

Isi revine Sevilla?

lovin
Trupa lui Juande Ramos da senzatia ca a depasit perioada slaba, invingand sambata seara ultima clasata din campionatul spaniol, Levante Detinatoarea ultimelor doua editii a Cupei UEFA pare ca [..]

Renegatii au cuvantul

lovin
In partida de azi din Cupa Romaniei, de la Bacau, Steaua se va baza pe jucatorii cazuti in dizgratia patronului Gigi Becali. Zaharia si Neaga vor reveni ca titulari in echipa antrenata de [..]

60.000 de euro pentru Martin Tudor

lovin
Comisia pentru statutul jucatorului din cadrul FRF a decis miercuri ca Universitatea Cluj sa nu mai fie programata la partidele din Liga I pentru neplata datoriilor catre Martin Tudor, in valoare de [..]

Stelistii se pregatesc pentru meciul cu Pandurii

lovin
Stelistii au trecut peste victoria din meciul cu CFR Cluj si se gandesc doar la partida cu Pandurii de sambata. Antrenamentul de miercuri seara a inceput cu o ora si jumatate intarziere, pentru [..]

Ciudateniile derby-ului European

lovin
Ros-albastrii vor efectua astazi antrenamenul oficial de pe Giulesti inaintea partidei din Cupa UEFA cu Rapid, lucru considerat putin straniu de antrenorul Cosmin Olaroiu.Antrenamentul de luni a [..]

Red Bull Salzburg - Steaua 3-0, intr-un amical jucat in Austria

lovin
Steaua Bucuresti a fost invinsa vineri de echipa Red Bull Salzburg cu scorul de 0-3, intr-o partida amicala disputata in Austria, in cadrul primului stagiu de pregatire sustinut de elevii lui Marius [..]
Alte informatii despre: meci , steaua

Steaua s-a calificat pentru a treia oara consecutiv in grupele Ligii Campionilor

lovin
Steaua a invins miercuri, scor 1-0, gruparea turca Galatasaray Istanbul, in mansa secunda a turului 3 preliminar al Ligii Campionilor si s-a calificat pentru a treia oara consecutiv in grupele [..]
Alte informatii despre: champions league , calificare , steaua

Verdict FRF: Steaua castiga cu 3-0

lovin
Comisia de Disciplina a FRF a decis, astazi, dupa o sedinta care a durat 7 ore, ca Rapid sa piarda meciul cu Steaua la masa verde (0-3) si sa dispute urmatoarele doua meciuri de pe teren propriu cu [..]

Steaua - decimată contra Realului

lovin
Steaua va da piept marţi cu Real Madrid într-o formulă din care lipsesc caţiva jucători esenţiali. Rădoi, Neşu şi Cristocea sunt cele mai sonore nume care vor privi meciul din [..]

Incidente in tribune la amicalul Steaua - Charleroi

lovin
Meciul dintre Steaua si Charleroi, primul amical al noului antrenor Hagi in fata suporterilor, s-a incheiat la egalitate: 1-1. In minutul 50, Charleroi reuseste sa descida scorul prin Tim Smolders [..]

Steaua a plecat spre Polonia

lovin
Componentii echipei Steaua au plecat, in aceasta dimineata, in Polonia, de pe Aeroportul Henri Coanda. Antrenorul Gheorghe Hagi a deplasat un lot de 20 de jucatori, din care nu face parte [..]

Impresionati de Hagi

lovin
Stelistii s-au declarat incantati ca vor lucra sub comanda "Regelui", chiar daca unii dintre ei il regreta pe Olaroiu. Ros-albastrii au efectuat ieri vizita medicala, la Institutul [..]

Steaua este in finala Cupei UEFA!

lovin
Steaua a facut un meci senzational aseara pe stadionul Lia Manoliu, in fata a 47 de mii de spectatori, meci soldat cu o victorie istorica impotriva englezilor de la Middlesbrough.Nicolae Dica a [..]

Steaua calificata in primavara europeana!

lovin
Steaua a reusit sa se califice din grupele Cupei UEFA, chiar daca aseara a fost invinsa cu 1-0 de formatia spaniola Athletic Bilbao, printr-un gol marcat de Etxberria in minutul 45.In celalalt meci [..]

Remiza alba la Dublin

lovin
Steaua si Shelbourne au terminat nedecis intilnirea disputata ieri-seara, pe stadionul Tolka Park din Dublin, contind pentru turul doi preliminar al Ligii Campionilor. Dupa o prima repriza stearsa, [..]

ZZ Top si-a amanat turneul turneul european

lovin
Trupa rock ZZ Top si-a amanat turneul european care trebuia sa inceapa in iunie pentru ca unul dintre cei trei membri sa-si poata trata o tumoare benigna la o ureche, potrivit BBC News. ZZ Top a [..]

Rapid-Steaua: 1-1

lovin
Meciul mileniului Rapid-Steaua, desfasurat pe Giulesti, s-a incheiat la egalitate. Steaua a deschis scorul prin Banel Nicolita, in minutul 4. Niculae a fost la un pas de egalare, dar mingea trimisa [..]

Whitesnake concerteaza pe 3 iulie la Bucuresti

lovin
Formatia britanica Whitesnake va concerta pentru a treia oara in Romania. Potrivit site-ului oficial Whitesnake, grupul va sustine un concert pe 3 iulie, in incinta complexului Romexpo din Bucuresti. [..]
Alte informatii despre: bucuresti , concert , rock , whitesnake

Steaua, bataie ca-n filme la un amical jucat in Austria

lovin
Steaua Bucureşti a pierdut cu scorul de 5-1 al doilea amical disputat în cadrul turneului de pregătire de la Kaprun, în faţa ocupantei locului şapte din campionatul Ucrainei, Tavria [..]

Steaua - Rapid 1-1. Meci electrizant, Rapidul frustrat

lovin
Tărie de caracter. Asta a arătat Steaua în meciul cu Rapid, revenind de la 0-1 cu un om mai puţin pe teren. Partida a fost electrizantă, ultimele zece minute avand încărcătura unui [..]

Cele mai citite despre lovin

Ce muzici mai ascultam la volan

Ai simtit vreodata nevoia ca in cele 2 ore pe care le faci zilnic cu masina sa uiti de claxoane, de scrasnete de roti, de duduitul picamerelor?. Solutia este sa inchizi geamurile automobilului, sa

Gigi Becali a coborat din cer la Maglavit

Gigi Becali a dat ieri peste cap slujba hramului Nasterii Maicii Domnului, la manastirea din Maglavit. Dupa ce a aterizat cu elicopterul in buza manastirii, Razboinicul luminii a devenit atractia

Steaua - Real Madrid 1-4. Visul s-a terminat

Steaua a îndrăznit să creadă că poate răsturna soarta unui meci care ajunsese la scor de forfait, dar zeii i-a pedepsit cutezanţa. Era minutul 75 al meciului, la scorul de 3-1 pentru