Novo gol

3083 articole despre novo gol

Van der Sar, 1032 de minute fara gol

novo gol
Portatul formatiei Manchester United, Edwin Van der Sar, a stabilit un nou record pentru cele mai multe minute fara gol primit. In urma victoriei de marti, scor 5-0, din fata echipei West Bromwich [..]
Alte informatii despre: van der sar , 1032 minute , fara gol primit , manchester united , premier league

Niculae, primul gol în Franţa

novo gol
Titular în partida cu Nantes, de duminică, Daniel Niculae a înscris cu un şut superb din afara careului, singurul gol al meciului, în minutul 40, aducand toate cele trei puncte [..]

De ce sa apelezi la servicii de curatenie profesionala dupa constructor?

novo gol
Curatenia dupa constructor este dificila, mai ales daca vorbim despre spatii mari, cum sunt spatiile pentru birouri, halele industriale, depozite, puncte de lucru si asa mai departe. Daca ai renovat sau ai construit un astfel de spatiu si iti doresti ca totul sa fie din nou curat si stralucitor, nu ezita sa apelezi la o firma de curatenie. In continuare iti vom explica de ce sa externalizezi serviciile si sa nu cureti pe cont propriu. [..]
Alte informatii despre: curatenie profesionala , curatenie

Laurentiu Rosu a marcat pentru Cadiz

novo gol
Fostul jucator al Stelei, Laurentiu Rosu, a reusit sa marcheze un gol pentru Cadiz intr-un meci din 16-imile Cupei Federatiei din Spania. Mijlocasul a fost integralist si a marcat, in minutul 57, [..]
Alte informatii despre: laurentiu rosu marcheaza , cadiz , cupa federatiei spaniei

Gol cu mingea sparta

novo gol
Partida Anderlecht-La Louviere, scor 2-1, contind pentru etapa a 12-a din campionatul de fotbal al Belgiei, se va rejuca, deoarece primul gol al gazdelor s-a inscris cu mingea sparta. Uniunea [..]

Dan Petrescu a marcat un gol pentru Urziceni

novo gol
Unirea Urziceni a disputat, ieri, cel de-al doilea meci al turneului din Italia. Echipa lui Dan Petrescu a învins cu 6-0 formaţia de amatori Montevarchi. Surpriza a venit chiar de la [..]

Portugalia a eliminat Anglia la penalty-uri, intr-un meci fantastic!:

novo gol
Poate fi anul Portugaliei, caci formatia lui Figo a avut si o cantitate impresionanta de noroc in ultimul timp. In meciul cu Anglia, Portugalia a fost condusa cu 1 la din minutul 3, autor Owen, dar [..]

Twingo intra in productie

novo gol
Constructorul auto francez Renault a demarat joi producţia noului Twingo, cel de-al treilea vehicul al planului Renault 'Contract 2009', la uzina Novo Mesto din Slovenia. Pentru lansarea acestui [..]

Renault Wind va fi lansat pe piata abia in septembrie

novo gol
Contrar asteptarilor, Renault Wind nu va fi pregatit sa debuteze pe piata franceza in vara, asa cum era preconizat, ci de-abia in luna septembrie.Renault Wind, produs in fabrica Novo Mesto din [..]
Alte informatii despre: septembrie , wind , renault

Putin ameninta Europa cu rachetele rusesti

novo gol
Presedintele rus Vladimir Putin ameninta cu redirectionarea rachetelor, daca americanii merg inainte cu scutul antiracheta. Rusia isi va indrepta din nou rachetele sale catre tinte din Europa in [..]

Seful Gazprom, convocat la resedinta lui Vladimir Putin

novo gol
Presedintele companiei ruse Gazprom a fost convocat luni la resedinta premierului Vladimir Putin, din apropiere de Moscova, pentru a discuta despre criza gazului dintre Rusia si Ucraina. Directorul [..]
Alte informatii despre: presedinte gazprom convocat

La 70 de ani, primul cosmonaut din istorie vrea pe Marte

novo gol
"Dacă aş avea bani, aş mai merge în spaţiu, ca turist, şi de asemenea aş zbura spre Marte, chiar şi cu bilet numai de dus", a declarat Valentina Tereşkova, primul cosmonaut [..]

Piturca: Daca Franta nu ne dadea gol pana la pauza, bateam

novo gol
Victor Piturca revine asupra meciului reprezentativei Romaniei cu Franta declarand ca orice echipa aflata in fata unui adversar puternic poate pierde un avantaj de doua goluri. "Scorul de [..]
Alte informatii despre: nationala romaniei , steaua , franta

Gane a marcat primul gol pentru Grasshoppers

novo gol
Atacantul roman Ionel Tersinio Gane, care a jucat in ultimii patru ani la St Gallen, a marcat primul sau gol pentru formatia elvetiana de fotbal Grasshoppers Zurich, care s-a impus cu 1-0 (0-0) in [..]

Zicu a marcat un gol

novo gol
Mijlocasul Ianis Zicu a marcat un gol, joi, intr-un meci de antrenament al echipei Internazionale Milano, desfasurat in localitatea Riscone di Brunico. Zicu a reusit sa inscrie in repriza secunda un [..]

Casa Alba: Poluarea din Golful Mexic, probabil cea mai grava din istoria SUA

novo gol
Mareea neagra care s-a format in Golful Mexic de cinci saptamani este "probabil cea mai grava catastrofa ecologica" cu care s-au confruntat Statele Unite ale Americii (SUA), a [..]
Alte informatii despre: petrol , poluare , golful mexic

Trei nave au fost capturate de piratii somalezi in Golful Aden

novo gol
Trei nave - doua comerciale si una de agrement - au fost capturate marti de piratii somalezi in Golful Aden, a anuntat miercuri Andrew Mwangura, oficial al sectiei est-africane al unui program de [..]
Alte informatii despre: nave capturate , pirati somalia

30 de marinari chinezi, dati disparuti dupa atacul piratilor din Golful Aden

novo gol
30 de marinari chinezi sunt dati disparuti, miercuri, dupa un atac asupra navei lor comis de pirati, in Golful Aden, in apropiere de Somalia. Vaporul Zhenhua 4, proprietate a China Communications [..]
Alte informatii despre: chinez disparut , atac pirati , golf aden

Radoi: A venit timpul sa inscriem

novo gol
Dupa doua meciuri fara gol marcat, capitanul Stelei, Mirel Radoi, spune ca a venit timpul ca Steaua sa marcheze. "A venit timpul sa inscriem in Liga Campionilor, in meciul cu Lyon. Avem [..]
Alte informatii despre: radoi , steaua , lyon , liga campionilor

Mutu a mai dat un gol pentru Fiorentina!

novo gol
Internationalul roman Adrian Mutu a marcat ieri un gol pentru formatia sa, AC Fiorentina, in victoria obtinuta de "violeti" cu scorul de 2-1 pe terenul lui Empoli, in etapa a VI-a din [..]