Vali badea

860 articole despre vali badea

Vali Badea si-a reziliat contractul cu Panserraikos

vali badea
Atacatul Vali Badea si-a reziliat joi contractul cu echipa elena Panserriakos si va reveni in Ghencea in luna ianuarie. Badea a fost imprumutat de ros-albastri la echipa de prima liga din Grecia in [..]
Alte informatii despre: vali badea , steaua , revine in romania

Antrenorul lui AEK, demis dupa meciul cu echipa lui Badea

vali badea
Antrenorul echipei elene AEK Atena, Giorgios Donis, a fost demis in acest weekend, din cauza rezultatelor slabe inregistrate de clubul din capitala Greciei. In ultima partida cu Donis pe banca, AEK [..]
Alte informatii despre: tehnician demis , aek atena , panserraikos

Ienei: Lacatus sa joace cu Badea si Kapetanos in atac

vali badea
Fostul antrenor al Stelei, Emerich Ienei, nu intelege de ce este marginalizat Vali Badea. Fostul tehnician a declarat ca isi doreste ca Steaua sa joace cu doi atacanti, Badea si Kapetanos. [..]
Alte informatii despre: badea si kapetanos , ienei , atacul stelei

Amical: CSM Focsani-Steaua 0-2

vali badea
Steaua a invins ieri CSM Focsani, formatie din Liga a II-a, cu scorul de 2-0, intr-un meci amical disputat la Focsani. Golurile ros-albastrilor au fost inscrise de Victoras Iacob (22) si Romeo [..]

Vali Badea salveaza trialul

vali badea
NaTionala improvizata de Victor Piturca din jucatori care s-au remarcat in Liga I a invins ieri la Mogosoaia cu 1-0 selectionata U21. Golul a fost marcat de stelistul Vali Badea, titular alaturi de [..]

Steaua se intareste cu jucatori de Mondiale

vali badea
Pana in prezent, doar doi jucatori par a fi siguri transferati in Ghencea, acestia fiind Adrian Drida, de la Jiul Petrosani, si Vali Badea, de la FC Vaslui. Cei doi vor discuta astazi cu patronul [..]

Vali Badea: Ori la Steaua, ori pe bara

vali badea
Vali Badea asteapta in continuare un raspuns din partea Stelei in legatura cu venirea sa in Ghencea. Jucatorul a declarat ca va sta pe tusa pana la vara in cazul in care raspunsul lui Lacatus va fi [..]
Alte informatii despre: marius lacatus revine , steaua bucuresti , vali badea revine

Steaua-Viktoria Plzen 1-1, intr-un meci amical desfasurat in Austria

vali badea
Steaua a remizat astazi, scor 1-1 cu Viktoria Plzen, la Bischofshofen, in cea de-a doua partida de verificare din cadrul cantonamentului din Austria.   Golurile au fost marcate de Petr [..]
Alte informatii despre: steaua , amical , remiza

Becali, dispus sa-i vanda pe Rada si Badea numai la vara

vali badea
Marian Iancu si-a manifestat public interesaul pentru stelistii Rada si Vali Badea iar Gigi Becali, patronul din Ghencea, pare interesant sa-i vanda pe cei doi, dar numai dupa ce se termina [..]

Stoican, aproape de Dinamo

vali badea
Flavius Stoican imbina utilul cu placutul! Aflat in vacanta la mare, fundasul de 31 de ani este foarte aproape de a reveni la Dinamo. Stoican s-a inteles deja cu sefii dinamovistilor si asteapta [..]

Steaua - Rapid 1-1. Meci electrizant, Rapidul frustrat

vali badea
Tărie de caracter. Asta a arătat Steaua în meciul cu Rapid, revenind de la 0-1 cu un om mai puţin pe teren. Partida a fost electrizantă, ultimele zece minute avand încărcătura unui [..]

Macinati de accidentari

vali badea
Poli Timisoara – Steaua, ora 20.30, in direct la Kanal D Desi, de la plecarea lui Cosmin Olaroiu, pe banca tehnica a stelistilor s-au mai perindat Gica Hagi si Massimo Pedrazzini, [..]

Succes in deplasare dupa doua luni

vali badea
Steaua nu mai castigase la Piatra Neamt de cinci ani, iar ultima victorie obtinuta in deplasare a avut loc pe 7 noiembrie impotriva celor de la Mioveni. Chiar si asa, tot gazdele incep mai bine [..]

Stelistii in vizita la SIAB

vali badea
La invitatia unuia dintre sponsori, stelistii s-au prezentat la Salonul Auto de la Bucuresti si au admirat masinile expuse. Jucatorii au fost atrasi in principal de masinile de teren si cele sport, [..]

Steaua are aproape tot lotul valid

vali badea
Hagi are in sfarsit vesti ceva mai bune. Cu exceptia lui Radoi, Plesan si a lui Ghionea, "Regele" poate folosi intreg lotul pentru meciul cu Slavia, de miercuri. Dorin Goian, incert [..]

Hagi: Doar victoria

vali badea
Cu 24 de ore inaintea derbyului cu Rapid, Gheorghe Hagi este aproape sigur de victoria echipei sale. Chiar daca are unele probleme cu jucatorii care au fost la echipele nationale, antrenorul Stelei [..]

Steaua s-a chinuit cu UTA

vali badea
Duminica seara, in Ghencea, Steaua a invins foarte greu pe UTA, cu scorul de 2-1, dupa  un gol marcat in minutele de prelungire de Vali Badea. in minutul 8, UTA deschide scorul [..]

Slavia elimina Steaua din cupele europene

vali badea
Steaua a remizat aseara cu Slavia, scor 1-1, si nu mai are nicio sansa de a mai prinde locul trei, care i-ar fi permis o calificare in optimile Cupei UEFA. Steaua a fost la un pas de prima victorie [..]

Taher vrea doi jucatori de la Steaua

vali badea
Noul patron din Giulesti, Fathi Taher, proaspat intrat in lumea fotbalului autohton, vrea sa transfere doi jucatori de la Steaua, sustinand ca este deja in tratative cu respectivii sportivi. Taher [..]

Steaua - Real Madrid 1-4. Visul s-a terminat

vali badea
Steaua a îndrăznit să creadă că poate răsturna soarta unui meci care ajunsese la scor de forfait, dar zeii i-a pedepsit cutezanţa. Era minutul 75 al meciului, la scorul de 3-1 pentru [..]

Final! Steaua - Standard 2-1! Romanii merg in grupe!

vali badea
S-a încheiat! Steaua a obţinut victoria şi calificarea în grupele Ligii Campionilor. Romanii au condus din minutul 52. Vali Badea pătrunde în careu şi înscrie cel de-al [..]

Bergodi vrea să adoarmă vigilenţa steliştilor

vali badea
Steaua va întalni, în această seară, în Ghencea, de la ora 20.00, pe CFR Cluj, într-o partidă care se va disputa fără spectatori, ca urmare a incidentelor provocate de [..]

Fanii Stelei vor sa cada capete

vali badea
Steaua a confirmat pasa neagra pe care o traverseaza si la Constanta, unde nu a reusit decat o remiza, 1-1, cu Farul. Golurile au fost marcate de Tilinca (53) si, respectiv, Vali Badea (49). Enervat [..]

Steaua a egalat pe CFR Cluj in clasament

vali badea
Steaua Bucuresti a castigat aseara meciul cu Daciei Mioveni, scor 2-0, egaland pe CFR Cluj la puncte. Dupa o prima repriza fara ocazii notabile, Goian salveaza situatia si reuseste sa deschida [..]

Cele mai citite despre vali badea

Pastilele care opresc menstruatia

Fiecare femeie trece lunar prin perioada menstruatiei, usoara pentru unele si chinuitoare pentru altele.

(P) Apiestetic.ro - ingrediente apicole pentru frumusete si sanatate

De cate ori nu ti s-a intamplat sa mergi la un salon de infrumusetare si sa platesti sume impresionante pentru tratamente cosmetice bazate pe ingrediente chimice si toxice pentru pielea ta? Ei bine, acum ai la indemana centrul de infrumusetare Apiestetic, unde toate produsele de infrumusetare si ingrijire sunt bazate in exclusivitate ingrediente apicole.

Hai la munte de Paste!

Turism.Acasa.ro si Rina Hotels te trimit de Paste intr-o mini-vacanta la munte. Participa la concursul nostru si poti fi unul dintre cei care se vor bucura de un sejur special, de trei zile la Hotel Rina Vista din Poiana Brasov.