Diabate

5 articole despre diabate

Claudiu Niculescu ar putea rata meciul cu Rapidul

diabate
Dinamo nu va putea conta pe serviciile lui Claudiu Niculescu pentru urmatoarele trei saptamani, dupa ce acesta s-a accidentat in meciul de la Buzau, anunta Realitatea TV. Vestile proaste din cauze [..]
Alte informatii despre: accidentare , diabate , niculescu , claudiu niculescu , rapid , dinamo

Olympique Marseille - Dinamo 2-1, intr-o partida amicala

diabate
Olympique Marseille, vice-campioana Frantei, a invins-o pe Dinamo, scor 2-1, intr-o partida amicala disputata in Hexagon. Toate cele trei goluri ale partidei au fost reusite in prima repriza.O. [..]
Alte informatii despre: olympique marseille , dinamo , meci , fotbal

Dinamo, egal cu Siofok

diabate
Echipa antrenata de Cornel Talnar a terminat, astazi, la egalitate, meciul cu formatia Siofok (Ungaria), scor 0-0, acesta fiind cel de-al treilea joc amical din cadrul stagiului de pregatire din [..]