Cele mai citite despre robinho

Steaua - Real Madrid 1-4. Visul s-a terminat

Steaua a îndrăznit să creadă că poate răsturna soarta unui meci care ajunsese la scor de forfait, dar zeii i-a pedepsit cutezanţa. Era minutul 75 al meciului, la scorul de 3-1 pentru

David Beckham este poreclit Marilyn

Ce au in comun fotbalistul David Beckham si Marilyn Monroe? Culoarea parului. Sotul Victoriei Beckham si-a surprins colegii de la echipa de fotbal Real Madid cu noul sau look. David si-a vopsit

Turbulente in galaxie

Ramasa in trena dinamovistilor in competitia interna, Steaua a plecat ieri dupa-amiaza spre Madrid pentru a incerca minunea cu degetul in Liga Campionilor. Dupa 4-1 la Bucuresti si o serie de

Cele mai noi despre robinho

CM 2010: Brazilia se califica in sferturi in pasi de samba

Brazilia a etalat din nou acel "jogo bonito" mult asteptat si s-a impus fara drept de apel in meciul cu Chile, din optimile CM 2010.Brazilia s-a calificat, luni, in sferturile

Brazilia a invins la limita curajoasa nationala a Coreii de Nord

Brazilia s-a impus in fata Coreii de Nord, scor 2-1, intr-o partida contand pentru Grupa G a Campionatului Mondial din Africa de Sud.Considerata victima sigura intr-o grupa cu Brazilia, Portugalia

Robinho, arestat pentru viol

Atacantul brazilian al gruparii Manchester City, Robinho, a fost arestat pentru ca este suspectat ca a violat o tanara intr-un bar. Necazurile lui Robinho nu mai inceteaza: seicii nu i l-au adus pe