Traore

13 articole despre traore

Arsenal da 4 milioane de euro pe Traore, de la CFR Cluj!

traore
"Tunarii" au pus ochii pe atacantul considerat "noul Adebayor" si sunt gata sa le inainteze clujenilor o oferta de nerefuzat.Potrivit site-ului [..]
Alte informatii despre: traore , cfr cluj , arsenal

CFR Cluj, victorie cu scandal in fata Branestiului

traore
Campioana CFR Cluj a invins, luni, pe teren propriu, echipa Victoria Branesti, scor 2-0 (0-0), ambele goluri fiind marcate in repriza secunda. Antrenorul Mandorlini s-a certat cu vedeta Traore.CFR [..]
Alte informatii despre: andrea mandorlini , branesti , cfr cluj

CFR Cluj-Iraklis Salonic 2-0, intr-un joc de verificare disputat in Austria

traore
Echipa antrenata de Antonio Conceicao a trecut duminica de Iraklis Salonic, scor 2-0, si a obtinut astfel prima victorie in cadrul stagiului de pregatire din Austria.Golurile clujenilor au fost [..]
Alte informatii despre: cfr cluj , meci , victorie , amical

Delegatia lui Bordeaux a sosit la Cluj

traore
Delegatia gruparii Girondins Bordeaux a aterizat, luni, in jurul orei 13:00, pe aeroportul international din Cluj Napoca. Antrenorul Laurent Blanc i-a convocat pentru acest meci pe Valverde, Olimpa, [..]
Alte informatii despre: bordeaux , delegatie , cluj , cfr cluj , sosit , liga campionilor

CFR Cluj a debutat cu victorie in grupele Ligii Campionilor

traore
Sorin Cartu a obtinut primul rezultat mare din cariera, o victorie in Champions League cu CFR, impotriva elvetienilor de la FC Basel.CFR Cluj a invins FC Basel in primul meci al Grupei E a Ligii Campionilor, scor 2-1. Toate golurile au fost marcate in prima repriza.Noul antrenor al clujenilor s-a [..]
Alte informatii despre: cfr cluj , victorie , liga , campioni

Liga Campionilor: CFR Cluj - AS Roma 1-1

traore
Echipa de fotbal CFR Cluj a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat  miercuri seara in compania celor de la AS Roma, din cadrul grupei E a Ligii Campionilor. Marco Borriello a deschis scorul pentru italieni, in minutul 21, cu un sut la coltul lung.  Clujul a egalat in minutul [..]
Alte informatii despre: as roma , cfr cluj , liga campionilor , meci

AJ Auxerre – Farul: 4-1

traore
Farul Constanţa a fost învinsă sambătă seară de formaţia AJ Auxerre cu 4-1 în meciul tur din finala Cupa UEFA Intertoto. Partida, desfăşurată la Auxerre, pe stadionul Abbe [..]

Viitor negru la CFR

traore
Relatiile liderului cu „gradinita“ fotbalului ivorian functioneaza: trei jucatori de perspectiva din Coasta de Fildes au semnat cu ardelenii. Epuizind pista Portugalia, CFR parea [..]

Milan - Liverpool, al doilea razboi din Balcani

traore
Miracolul italian anima din nou spiritul unei finale. La mai putin de un an de la cucerirea de catre Italia a titlului mondial, in plin scandal al meciurilor trucate, AC Milan joaca pentru cucerirea [..]

Rapid – PSG 0-0. Egal nemeritat de francezi

traore
Meci încleştat între Rapid şi PSG. În preziua meciului, patronul giulestenilor, George Copos îsi dorea foarte mult o victorie: „În seara asta ar trebui să ne [..]

Seful delegatiei Guineei s-a ratacit in Casa Poporului

traore
Delegatii straini veniti la Sommet s-au descurcat greu pe holurile imensei cladiri a Parlamentului Romaniei. Un moment inedit s-a petrecut ieri in jurul pranzului cand in zona rezervata presei si-a [..]

Vikingii, redusi la tacere de Mutu

traore
Fiorentina a reusit sa rupa „blestemul“ celor trei remize de 1-1 din deplasarile europene ale acestui sezon. Joi seara, in mansa intai a saisprezecimilor de finala din Cupa UEFA, [..]

Lucescu vrea sa pastreze "linia" si cu PSG

traore
Rapid debuteaza in aceasta seara in actualul sezon al grupelor Cupei UEFA, iar adversara este una dintre cele mai importante formatii ale competitiei, fosta campioana a Frantei, Paris St. Germain. [..]